Psychologické poradenství

OBJEDNAT SE / CENÍK

Francouzská 4 Praha 2

Chcete se na něco zeptat? Volejte 604 314 350

Kdykoliv se ve Vašem životě objeví nějaká těžkost, Vy se jí snažíte zvládnout, ale docházejí Vám síly, můžete přijít za psychologem nebo terapeutem z našeho týmu. Pomůže, poradí, nasměruje Vás. V klidu s Vámi probere celou situaci, pomůže Vám se zklidnit a podívat se na vše s nadhledem.

Problémy zákonitě přicházejí, jsou přirozenou součástí života. My to víme a jsme připraveni Vám pomoci. Jak?

  • Probereme Vaše trápení.
  • Společně se podíváme na to, co by Vám mohlo ulevit.
  • Projdeme možnosti řešení a naplánujeme cestu k nim.
  • Vyslechnete si odborný pohled na problém.
  • Pokud chcete, využijeme i jiné metody než je rozhovor (relaxace, imaginace, kresba, hra, atd.

Psychologické poradenství nabízíme pro dospělé, děti a mladistvé, páry a rodiny.

Třeba se pak rozhodnete pro delší spolupráci, budete chtít hlubší porozumění sobě. Nabízíme i individuální terapii, párovou terapii, rodinnou terapii, dětskou psychologii a psychoterapii, psychologii a psychoterapii pro dospívající.

To, co Vás přivedlo ke čtení těchto řádek, může být zoufalství, zvědavost, naděje, chuť přehodit na někoho část svého trápení. Můžete toužit po tom, aby Vám konečně někdo poradil. Můžete řešit třeba vztahové soužití, výchovné problémy, stres, životní krize, můžete chtít pomoc pro někoho jiného (dítě, partnera, rodiče, kamaráda, kolegu, atd.). Většinou jde o konkrétní problém a nedostatek informací potřebných k jeho vyřešení.

Pokud psycholog nebo terapeut zná odpověď na Vaši otázku a je v jeho kompetencích takovou odpověď dát, pak obvykle psychologické poradenství končí a Vy odcházíte spokojen/a. Může jít o jedno nebo víc setkání, podle potřeby a domluvy. Může se ale stát, že rada nestačí. Zjistíte, že se chcete danému problému věnovat víc, že je zapotřebí v životě něco změnit a že k dosažení takové změny využije pomoc a podporu odborníka.Pak můžete společně pokračovat a volně přejít k psychoterapii.

Témata, s nimiž se lidé na psychologa obracejí, jsou například

Vztahové problémy: manželské a partnerské problémy, rodinné problémy, problémy s dětmi, problémy s rodiči, konflikty, agrese ve vztahu nebo naopak pasivita ve vztahu, nevěra, komunikace ve vztahu, výchovné problémy, sexualita.

Náročné životní situace: ztráta zaměnstnání, svatba, problémy při studiu, narození dítěte, úmrtí blízké osoby, nemoc (vlastní nemoc nebo nemoc blízkého člověka).

Nepříjemné psychické stavy: úzkost, samota, smutek, strach, nechutenství, atd.

Ne/zvládání návykových látek: drogy nebo alkohol, případně jiné závislosti

OBJEDNAT SE / CENÍK 700 Kč za konzultaci.

KONTAKT

Chcete se zlepšit v komunikaci? Přijďte na KURZ ASERTIVITY

psychologická poradna,psycholog praha,psychologicka poradna,poradna praha, nevěra,úzkost,psycholožka praha,rozvod,závislost,sebevědomí

 
 
 
facebook